Esam kā maratonisti - nepagurdami risinām sarežģītas lietas pat tad, ja tās turpinās daudzu gadu garumā.

Lai nodrošinātu mūsu klientiem vislabāko iespējamo atbalstu ārpus Latvijas, kopš 2007. gada birojs “O.Cers un J.Jurkāns” ir divu starptautisku jurisprudences un grāmatvedības profesionāļu apvienību biedrs – “MSI Global Alliance” un “BTG Global Network”. Savukārt 2009. gadā birojs pievienojās “Hansa Law Offices” tīklam, lai veicinātu savu pakalpojumu pieejamību Baltijas valstīs. Līdzdalību šajās apvienībās nodrošina mūsu klientiem efektīvu un profesionālu viņu interešu pārstāvību visā pasaulē, sadarbojoties ar visaugstākās raudzes speciālistu komandām ārpus Latvijas.

MSI Global Alliance jau divas desmitgades apvieno vairāk kā 250 vadošos juridiskos birojus un grāmatvedības uzņēmumus vismaz 100 pasaules valstīs. Kopīgs redzējums un kvalitātes kritēriji ļauj mums ieteikt klientiem citus “MSI Global Alliance” dalībniekus ārvalstīs ar pārliecību, ka tur tos uzklausīs līdzīgi domājoši profesionāļi, kas pārstāvēs klienta intereses ar pienācīgu rūpību un konfidencialitāti.

MSI Global Alliance – www.msiglobal.org

Hansa Law Offices ir vienots juridisko pakalpojumu tīkls Baltijas valstu mērogā. Pateicoties šai partnerībai, birojs nodrošina saviem klientiem operatīvu un uzticamu juridisko palīdzību Igaunijā un Lietuvā. Interesanti, ka šīs organizācijas izveides pamatā bijusi ideja aptvert vēsturiskās Hanzas savienības  galvenās pilsētas. Līdzības, kas vēsturiski vieno šos tirgus, ļauj efektīvi apvienot pašmāju un pārrobežu kompetenci juridiskajos jautājumos.

Hansa Law Offices – www.hansalaw.com