Esam kā maratonisti - nepagurdami risinām sarežģītas lietas pat tad, ja tās turpinās daudzu gadu garumā.

Advokāti Olavs Cers un Jānis Jurkāns uzsāka kopīgu juridisko praksi 1997. gadā. Pēc abu partneru uzņemšanas zvērinātu advokātu kolēģijā 2000. gadā birojs „O. Cers un J. Jurkāns” ieguva zvērinātu advokātu biroja statusu un ir viens no pieredzes bagātākajiem juridisko pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.
Kopš 2007. gada birojs ir starptautisko juridisko un grāmatvedības uzņēmumu apvienību “MSI Global Alliance” un “BTG Global Network” biedrs. Līdzdalība šajās organizācijās ļauj paplašināt biroja darbību starptautiskā līmenī, kā arī nodrošināt klientiem vienlīdz augstas kvalitātes pakalpojumus visā pasaulē.
Runājot līdzībās, tāpat kā maratona distanču skrējēji arī biroja „O. Cers un J. Jurkāns” komanda ar milzu pacietību spēj koncentrēties uz rezultātu, nepadoties grūtībām un sasniegt galamērķi. Arī šķietami bezcerīgās situācijās uzmanība un pacietība, apvienota ar zināšanām un pieredzi, palīdz pārvarēt šķēršļus un uzvarēt.

Vairāk nekā piecpadsmit gadus krātā pieredze dažādu komplicētu tiesu un šķīrējtiesu strīdu risināšanā, kā arī maksātnespējas procesu administrēšanā un kreditoru pārstāvēšanā ļauj lepoties ar ievērojamu kompetenci tiesvedību un maksātnespējas jomā.